Toyota Land Сruiser 200 і Toyota Hilux визнані кращими у своїх сегментах в премії «Позашляховик року-2015»

За підсумками відкритого голосування читачів спеціалізованого журналу «Клуб 4×4» Toyota Land Cruiser 200 став переможцем у номінації «Повнорозмірний позашляховик», а Toyota Hilux — у категорії «Пікап» в рамках премії «Позашляховик року».

Якість, надійність і довговічність Land Cruiser 200 і пікапа Hilux стали основою «ДНК» бренду Toyota. Легендарні прохідність і надійність є головними причинами для покупки цих моделей в Росії і основою лояльності власників.

Toyota Land Cruiser 200

визнаний кращим серед 30 моделей повнорозмірних позашляховиків, представлених на російському ринку. Визнання справжніх ентузіастів автомобілів з формулою 4×4 збіглося з думкою більш широкої аудиторії популярного Інтернет-порталу Auto.ru. Останні назвали Toyota Land Cruiser 200 «Легендою Auto.ru», оскільки близько 4 тисяч відвідувачів сайту вибрали автомобіль кращим серед найвідоміших моделей, які представлені на ринку понад 20 років, також у номінації був присутній Toyota Highlander.

Сегмент пікапів також дуже конкурентний в Росії. В рамках премії «Позашляховик року-2015» читачі журналу «Клуб 4х4» назвали Toyota Hilux кращим серед 8 моделей пікапів, представлених в Росії. Hilux можна назвати іконою якості та надійності Toyota. Він пережив 7 поколінь і вже більше 50 років продається в багатьох країнах світу. Героїчні подвиги включають такі досягнення, як підкорення гірських вершин, а також подорожі на Північний і Південний полюси. Hilux є бестселером в сегменті пікапів в Росії з 2012 року.

Довідка про премію

Щорічна професійна премія «Позашляховик року» з’явилася в 2005 році як перша російська премія, професійно оцінює активно розвивається сегмент автомобільного ринку — позашляховики. Протягом усіх цих десяти років вибір кращого позашляховика в своєму класі надано двом типам журі: знавцям автомобілів — Професійному журі, і всім бажаючим, активно цікавиться позашляхової темою від Калінінграда до Владивостока — «Великому журі», чисельність якого з кожним роком неухильно зростає. Організатор щорічної професійної премії «Позашляховик року» — журнал «Клуб 4х4».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *